2026 áprilisában, a választási eredmények véglegesítése után eldőlt: bár a választókerületi küzdelemben szoros versenyben alulmaradt, dr. Seszták Miklós továbbra is ott lesz az Országgyűlésben, hogy a KDNP frakció tagjaként képviselje Kisvárda és térsége érdekeit.
Hatalmas fejlesztési forráshoz jutott Kisvárda: a Városházán tartott sajtótájékoztatón bejelentették, hogy a Jedlik Ányos Energetikai Program keretében másfél milliárd forint érkezik a helyi távhőszolgáltatás korszerűsítésére. A beruházás, amelynek jelentőségét dr. Seszták Miklós országgyűlési képviselő hangsúlyozta, nemcsak az ellátás biztonságát garantálja, hanem jelentős energiamegtakarítást is hoz...
A település apraja-nagyja összegyűlt a 2025-ös családi napon, hogy egy felhőtlen napot töltsenek együtt. A rendezvényen a szórakoztató programok mellett a falu múltja, jelene és jövője is központi szerepet kapott. Az eseményt megtisztelte jelenlétével dr. Seszták Miklós országgyűlési képviselő is, aki a polgármester szerint elengedhetetlen támogatást nyújt a település fejlődéséhez.
Több százan ünnepeltek együtt a szombaton megtartott demecseri Városnapon, amely ismét bizonyította, hogy a közösségi összetartozás a település legfőbb ereje. A Művelődési Ház udvarán a gazdag kulturális programok mellett a város jövője és az elért eredmények is kiemelt szerepet kaptak, ahogyan azt Rátkai Sándor polgármester is hangsúlyozta.
A szeretet, a tisztelet és a generációk közötti kapocs fontosságát hangsúlyozták az "Együtt Egymásért" Nyugdíjas Klub által a nyugdíjasok világnapja alkalmából rendezett ünnepségen. Az eseményen, melyen Dr. Seszták Miklós és Leleszi Tibor, Kisvárda polgármestere is köszöntötte a szépkorúakat, a legfelemelőbb pillanat a 100. életévét hamarosan betöltő Szolnok Ferenc bácsi ünneplése volt.
A Szent Damján Görögkatolikus Kórház és Kisvárda Város Önkormányzatának összefogásával valósult meg a Szív Világnapja alkalmából rendezett egészségnap. A rendezvény, amely a szeretetre és a szív- és érrendszeri betegségek megelőzésére hívta fel a figyelmet, a Konferencia Központban és a sétáló utcán mozgatta meg a város apraját-nagyját, a közös cél érdekében: hogy minél tovább egészségesek maradjunk...
Hiánypótló rendezvénynek adott otthont első alkalommal Demecser városa, ahol óvodapedagógusok adtak egymásnak találkozót pénteken. A szakmai előadásokon túl itt adták át Demecser városának és óvodájának a családbarát védjegyet.
Dombrádon a Tisza lágy ölelésében közel 400 Diakónia szeretetszolgálatnál dolgozó, elhivatott ember egy délután erejéig közös főzésre gyűlt össze.