Ismét lecsapott az igazságszolgáltatás Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegyében: a rendőrség a DELTA Program keretében, egy összehangolt akció során számolt fel egy kábítószer-hálózatot. A napokban végrehajtott rajtaütés során nemcsak jelentős mennyiségű kábítószergyanús anyag, hanem luxuscikkek és készpénz is rendőrkézre került, véget vetve két férfi illegális üzletelésének.
A DELTA Program keretében végrehajtott rajtaütéssel újabb droghálózatot számoltak fel a nyíregyházi nyomozók.
Még igazán a decemberi szörnyű emberölést sem lehetett feldolgozni, máris két újabb ügy borzolja a kedélyeket. Ezúttal Nagydoboson egy harmincéves nő mellkason szúrta a 23 éves párját. A férfi a helyszínen meghalt vasárnap este.
A hidrogén lehet a jövő egyik jelentős energiahordozója, a magyar iparnak időben fel kell készülnie a technológiai változásokra - mondta az energiaügyi miniszter a Magyar Hidrogéntechnológiai Szövetség nemzetközi konferenciáján csütörtökön Budapesten.
Kábítószer birtoklása vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytat eljárást a Miskolci Rendőrkapitányság egy 37 éves budapesti férfival szemben - közölte a police.hu.
Húsz kilogramm kábítószergyanús anyagot találtak a szabolcsi drogkereskedőnél - közölte a Szabolcs-Szatmár-Bereg Vármegyei Rendőr-főkapitányság a rendőrség honlapján hétfőn.
A gyanú szerint a gyanúsítottak amellett, hogy fogyasztották, anyagi haszonszerzés érdekében rendszeresen árusították is a kábítószert, mindenki a maga területén a saját ügyfeleinek.
A 39 éves férfi otthonában fogadta és szolgálta ki a vásárlókat - olvasható a police.hu oldalon.