#foci
#meccs
#Kisvárda Master Good SE
Hozta a kötelezőt a Kisvárda a ​MOL Magyar Kupán
Az élvonalbeli csapatok közül a Kisvárda és az MTK is alacsonyabb osztályú ellenfelének otthonában harcolta ki a továbbjutást november 1-én a labdarúgó MOL Magyar Kupa negyedik fordulójának kora délutáni mérkőzésein.

A szabolcsiak a Budapest-bajnokság I. osztályában szereplő Unione FC vendégeként arattak 6-0-s győzelmet a Hévízi úton, míg az MTK az NB III-ban érdekelt, szintén fővárosi ESMTK pályáján nyert 4-0-ra.

A harmadosztályú Veszprém 3-2-vel búcsúztatta az NB II-es és a Magyar Kupában májusban döntőt vívott Budafokot.

A továbbjutás minden párharcban egy mérkőzésen dől el. A nyolcaddöntő sorsolását november 2-án 21.30-kor tartják.

Eredmények, 4. forduló (a 16 közé jutásért):
------------------------------------------
Unione FC (Budapest I.)-Kisvárda Master Good 0-6 (0-3)
FC Dunaföldvár (NB III)-Nyíregyháza Spartacus FC (NB II) 0-1 (0-0)
ESMTK (NB III)-MTK Budapest 0-4 (0-2)
Mezőörs KSE (megyei I.)-Kaposvári Rákóczi FC (NB III) 1-1 (0-1, 1-1, 1-1) - 11-esekkel 5-3
Szentlőrinc SE (NB III)-Kelen SC (NB III) 3-0 (0-0)
VLS Veszprém (NB III)-Budafoki MTE (NB II) 3-2 (0-1)