Az utolsó edzőmeccs Törökországban
A Kisvárda csapata a csütörtöki hazautazás előtt szerdán délután a grúz első osztályban nyolcadik helyen álló FC Kolkheti Poti ellen lépett pályára.

Kisvárda a csütörtöki hazautazás előtt szerdán délután a grúz első osztályban nyolcadik helyen álló FC Kolkheti Poti ellen lépett pályára. A mérkőzésről szöveges online közvetítésben számoltunk be.

Kisvárda Master Good–FC Kolheti Poti (grúz) 1-3 (0-1)

Kisvárda: Zöldesi – Vári B., Izing, Jánvári – Lucas – Melnik, Oláh G., Misic, Protics – Gosztonyi, Ilics

91. perc: Vége a mérkőzésnek, nyert a Poti 3–1-re.

88. perc: Strestík szöglete után Lukács fejelt fölé.

87. perc: Ezúttal Lucas lőtte ki az egyik grúz védőt.

80. perc: Ilics85. perc: Lucas klapott sárga lapot reklamálásért. Horváth Zoltán.

79. perc: Jánvári helyére Papucsek, Oláh helyett Oltean állt be.

77. perc: Mihajlov újabb gólt szerzett, átemelte a labdát a kivetődő Zöldesi felett, 3–1.

74. perc: Tűzijáték a grúz kapunál, Lukács lövését a kapufától lőtték ki, aztán a kapus védett.

73. perc: Misic helyére Strestík, Gosztonyi helyére Lukács állt be, és visszatért a pályára a második félidő elején megsérült grúz játékos is.

69. perc: Misic balról középre adott, Gosztonyi nem tudott kapura fordulni a labdával.

67. perc: Ilics egy csel után 16 méterről lőtt, a kapus védett.

65. perc: Protics beadása kevéssel ment el a kapufa mellett.

62. perc: melnik helyére Hej állt be.

61. perc: Misic szöüglete után Protics és Lucas egymást zavarták, utóbbi előbbire fejelte a labdát.

60. perc: Az egyenlítéls is meg lehetett volna, Gosztonyi labdájával Ilics ugrott ki, de szerelni tudták.

59. perc: Szépítettünk! Misic baloldali szabadrúgása után Jánvári fejelt 5 méterről a kapuba, 2–1.

53. perc: Az első gólt szerző Mihajlov lőtt fölé.

50. perc: Protics és Galpirin ütközött egymással, a grúz játékos a földön maradt, mozdulatlanul, így egy percig nagy volt az ijedtség, de végül sikerült talpra állítani a csereként beállt játékost.

47. perc: Nálunk elmaradt egy tizenegyes, nekik befújták, és a csapatkapitány Goconaia értékesítette, 2–0 oda.

46. perc: Megkezdődött a második félidő.

Mihajlov volt a Poti gólszerzője.

Vége az első félidőnek, vezetnek a grúzok.

38. perc: Támadunk, miközben gólt kapunk, az ide-oda pattogó labdát a grúzok 7-ese lőtte a kapu jobb oldalába, 1–0 oda.

37. perc: Gosztonyi átadása után Melnik lövésére sutára sikeredett, de így is jó volt a labda Ilicsnek, kinek lövését védte a kapus.

33. perc: Mlnik felvágásáért kapott sárga lapot a grúzok színesbőrű játékosa.

32. perc: Vári löbbölte be a labdát a tizenhatoson belülre, ahol Ilics kapuira lőtt, a kapus védett.

29. perc: Misic beadása után Protics lövését blokkolták a grúzok.

27. perc: Lucas lőtt mellé 25 méterről.

25. perc: Misic baloldali beadása után vágták ki a labdát Gosztonyi elöl.

22. perc: Gosztonyit buktatták sárga lapot érően.

14. perc: Szép ellentámadás, Gosztonyi tette ki jobbra Ilicshez, az ő beadásából Misic került helyzetbe, de a kapusba lőtte a labdát.

10. perc: Misic 25 méteres szabadrúgása és az ismétlés után is a sorfalról vágódott le a labda.

9. perc: Lucas jobbodali beadása után Oláht lökték fel a tizenhatoson belül, de a büntető elmaradt.

2. perc: Ilics 22 méteres lövését bokszolta oldalra a grúzok kapusa.

A mérkőzést Belekbe rendezik az Arcadia Golf&Resort Sport Resort centerpályáján.