#OTP Liga
#Zalaegerszeg
#vezetés
Micsoda mérkőzés! A félidőben 2:0-ra vezet a Kisvárda!
Nagyszerű kontrákból szerzett gólokkal született ez a ZTE számára hidegzuhanynak számító eredmény. A meglehetősen vizes pályán a ZTE ugyan folyamatosan támadott, a Kisvárda játékosai azonban jól védekeztek és kapusuk is tette a dolgát.

A Kisvárda játékosai négyperces hosszabbítás után is megőrizték az idegenbeli előnyt!

Bár a Zalaegerszeg csapata nyomban nyomás alá helyezte a Kisvárdát, első kisvárdai támadásból rögtön gól lett!

A mérkőzés 6. percében Szpaszics kapott remek indítást egy várdai védőtől, balról ballal laposan középre passzolt, és JASMIN MESANOVIC ballal 12-ről, középről kapura lőtt. A bevetődő Csókáról a jobb alsó sarokba pattant a labda. Senkót becsapva, a balra elmozduló kapus már hiába vetődött vissza: 0–1!

Nem telt el egy negyedóra és már 2:0-ra vezetett a Kisvárda! Jasmin Mesanovic duplázott!

Lucas indította a támadást, Czékus adta a kulcspasszt a felfutó Cipeticnek, aki önzetlenül ad középre az ötös jobb sarka elől. Mesanovic a bal alsóba lőtt két lépésről, jobbal.

A Kisvárda összeállítását mkorábban megírtuk, azt itt találják.