Győzelem hosszabbításban Szentlőrincen
Magyar Kupa, a legjobb 16 közé jutásért - a rendes játékidőben már úszni látszott a meccs, de a vége sima lett.

Szentlőrinc SE-Kisvárda Master Good 1-4 (0-0, 1-1, 1-2)

Szentlőrinc, 500 néző v.: Kovács Gergely

Kisvárda: Minca - Lukjancsuk, Izing, Vári B., Protics (Horváth Z., 65. - Lucas, Karaszjuk - Sassá (Kovácsréti, a szünetben), Misic (Melnik, 57.), Ilics - Negrut

1. perc: A Várda kezdte a játékot.

5. perc: Ilics szöglete után kifejelték a labdát, a kipattanóból Ilics lőtt mellé.

9. perc: Misic beîvelt szabadrúgásáról csak kevéssel maradt le Vári.

18. perc: Negrut lőtt a jobb alsó sarokba - de már lesről.

23. perc: Mezőnyfölényben a Lőrinc, Mincának kellett védenie.

26. perc: Protics közeli fejesét tolta ki a léc alól a kapus.

27. perc: Lucas beadása utáni Sassá-fejest védte a kapus.

30. perc: Ilics szöglete után Vári fejelt kevéssel fölé.

39. perc: Sassá adott balról középre, Negrutot szereltèk.

Vége az első félidőnek.

46. perc: Kezdetét vette a második félidő, Sassá helyén Kovácsréti.

48. perc: A szabadrúgást és a szögletet is megúsztuk.

50. perc: Ezt már a labda sem bírja. Kidurrant...

52. perc: A meccs elsô sárga lapját Misic kapta.

54. perc: Ilics baloldali szögletébôl a visszalépő Negrut fejelt fölé-mellé.

56. perc: Negrut 16 méteres lövése kevéssel kerülte el a bal alsót. Utána csere, Misic helyén Melnik.

58. perc: Hleba nagy gólt lőtt, vezet a Lőrinc, 1-0.

61. perc: Bata kapott sárga lapot.

63. perc: Ilics ugrott ki a bal oldalon, lövését védte a kapus. A szöglet után Lucas lőtt mellé.

65. perc: Protics helyett Horváth Zoltán.

69. perc: Ilics jobboldali szöglete utàn Horváth estében fejelt fölé.

77. perc: Negrut lövését blokkolták, majd még egyszer.

79. perc: Hleba egyéni akciója után Siri lőtt, Minca védett.

80. perc: Negrut lövésébe léptek bele az ötösön.

83. perc: Melnik beadását mentették az utolsó pillanatban.

87. perc: Hampuk helyén Aszalós.

89. perc: Siri helyén Tóth.

91. perc: Ilics 12 métere kapáslövése a jobboldali kapufáról pattant a hálóba.

93. perc: Még két Ilics-helyzet maradt ku, jöhet a hosszabbítás.

Mi kezdtük a kétszer 15 prrces hosszabbítás első félidejét.

98. perc: Fáradnak a csapatok, a Várda birtokolja többet a labdát.

100. perc: Melnik jobboldali beadása után Kovácsréti elöl mentettek.

104. perc: Melnik lövését blokkolták. Ilics baloldali szöglete után Horváth Zoltán fejelt a bal alsó sarokba, 1-2.

Vége a hosszabbítás első félidejének.

106. perc: A hosszabbítás második félidejében Temesvári helyére Vajda àllt be a hazaiaknál.

109. perc: Horváth Zoltán továbbcsúsztatott labdákát Ilics 16 méterről a kapus felett ívelte a léc alá, 1-3.

111. perc: Negrut 20 méterről volt eredményes, 1-4.

116. perc: Horváth Zoltán ziccerből lőtt mellé.

121. perc: Vége a mérkőzésnek, megvan a továbbjutás.

Dajka László: – A hazai csapat hihetetlenül felnőtt a feladathoz, a rendes játékidőben végig nyílt volt a továbbjutás kérdése Mindkét félidőt nehézkesen kezdtük, ennek nem tudom az okát… A hosszabbításban már kijött a tudásbeli különbség, készülünk a hét végére.