A második gól után eldöntötte a mérkőzést a Molde
Néhány perccel a második gól után eldöntötte a mérkőzést a Molde. Linnes jobbal, a jobb oldalról lőtte ki a hosszú sarkot. A labda Odintsov lábai között talált utat a kisvárdai kapuba. 3-0.

A mai mérkőzést Moldeban a Kisvárda kezdte, végül a legelső félidőt gól nélküli döntetlennel zárták a csapatok. A második félidőt a norvégok kezdték, ám nem sokkal a kezdetektől, a 62. percben egy keresztbe rúgott labdát rúgott Hussain rúgott néhány méterről a jobb felsőbe, ami azt jelentette, 1-0 a Molde S javára. Fél 9 környékéhez közeledve kitámadott a Kisvárda, ami után Fofana cselezte végig a pályát, elvitte a labdát a kapus mellett és növelte a norvégok előnyét, megérkezett a 2-0.