Magabiztos győzelem a Pilis ellen!
Mátyus János debütálása jól sikerült, 4-0-ra verték meg a Pilist a kisvárdaiak.

Mátyus János első tétmérkőzése volt a kisvárdai kispadon. A szakember Pilisen, a Pest megyei I. osztályú ellenféllel szemben debütált tétmérkőzésen új csapatával. A Kisvárda magabiztos győzelmet aratott a Pilis ellen a Mol Magyar Kupa, 3. fordulójában.

PILISI LK–KISVÁRDA MASTER GOOD 0–5 (0–4)

Pilis, Pilisi LK Sporttelep. V.: Horváth T.

PILIS: Isztolyka – Kiss B., Nemes B., Halmos (Szilágyi L., 85.), Sipos I., Miklósvári, Bán (Auer, 71.), Csikós, Sárán, Genczler (Veress L., 71.), Tóth Á. Játékos-edző: Miklósvári János

KISVÁRDA: Kovács M. – Cipetic, D. Kovacic (Mesanovic, a szünetben), Jovicic, Körmendi – Melnik, Ötvös (Balogh N., a szünetben) – Navrátil, Makowski (Lucas, 67.), Camaj (Ilievszki, a szünetben) – Szpaszics (Czékus, 12.). Vezetőedző: Mátyus János

Gólszerző: Szpaszics (0–1) a 6., Camaj (0–2) a 18., Jovicic (0–3) a 24., Melnik (11-esből, 0–4) a 45+2., Czékus (0–5) a 67. percben.

6. perc: Ötvös baloldali beadásába Makowski kanalazott bele, melyet a hazai kapus Szpaszics elé tenyerelt, aki 4 méterről a kapuba gurított, 0–1.

18. perc: Camaj tekerte el a labdát 17 méterről, jobb lábas lövése a bal sarokban kötött ki, 0–2.

24. perc: Ötvös baloldali szögletét Jovicic fejelte 5 méterről a kapu közepébe, 0–3.

45+2. perc: Ötvös iramodott meg a bal oldalon, majd középre adott Czékusnak, akit a hazai védők felvágtak a tizenhatoson belül. A 11-est Melnik magabiztosan lőtte jobb lábbal a bal alsó sarokba, 0–4.

67. perc: Mesanovic tálalt Czékus elé, aki 17 méterről lövésre vállalkozott, amely egy védőn megpattanva a hálóban landolt, 0–5.

Fotó: Kisvárda FC