#paks
#döntetlen
#mérkőzés
Döntetlent játszott a Kisvárda a Paks ellen
Nem sokon múlt a három pont megszerzése, de végül csak meg nem adott gólra futotta a Kisvárdának.

Közepes első félidő után a második közepén felpörgött a játék. Az 57. percben a kapufa mentett egy lecsüngő, gyenge labdát, Felipe azt hitte, fölé megy. Rögtön az ellentámadásból a Kisvárda is eltalálta a kaput. Paksi szabadrúgás következett a tizenhatos előttről, lecsorgott a sorfalról.

A 67. percben gólt szerzett a Kisvárda egy kapu előtti brutális kavarodásból, de a játékvezető les miatt érvénytelenítette.
Az utolsó tíz percben gyönyörűen játszott a hazai csapat, de ez, mint az egyik szurkoló megállapította, semmit nem ért. Parázs jelenetek a paksi 16-oson belül, nagy küzdelem, végül maradt a 0-0.