SPORT
Labdarúgás
Vége a gólaszálynak: a Kisvárda 3-1-re legyőzte az MTK-t
​Kisvárda Master Good-MTK Budapest 3-1.

A sereghajtó Kisvárda 3-1-re legyőzte a vendég MTK Budapest együttesét a labdarúgó OTP Bank Liga 14. fordulójának szombati játéknapján.

Megragadta a szinte utolsó esélyt, hogy ne szakadjon le kilátástalanul a többi kiesés ellen küzdő csapattól. Azért kellett egy MTK-öngól és egy 11-es a győzelemhez, de Isten most visszaadta, amit korábban elvett.

A 21. percben Széles rúgott a labdába, ami Véghről a kapuba pattant. 1-0. Az 51. percben Ilievszki lövésébe kézzel ért bele Kádár a tizenhatoson belül. Néhány perces videóbírózás után Balogh állt a büntetőpontra, de Feczkó Tamás Cipeticset jelölte ki a pontrúgás elvégzésére, aki megduplázta a Kisvárda előnyét, 2-0. A 69. percben a csereként beállt Stieber ragyogó szabadrúgásgólt lőtt, 2-1. A 91. percben Camaj egy-az-egyben vezethette Demjénre a labdát, de az MTK kapusa lelopta a lábáról a labdát. A 95. percben Makowski passza után Czékus bebiztosította a Kisvárda győzelmét. 3-1. Három vesztes meccs után nyert ismét a Várda.