#végeredmény
Remek meccsen döntetlent ért el a Kisvárda a MOL Vidi ellen
Végig jól játszott a Kisvárda, mindkét gólt mintaszerű támadásból szerezték. Kisvárda - MOL Vidi 2-2.

A MOL Vidi egy rossz ütemű belépőt követő büntetőből jutott előnyhöz. A nézőtérről jogosnak tűnt, a tévét figyelők azért kiemelték elegáns homorítását Negónak, aki maga végezte el a 11-est, a 18. percben amolyan Pannenkásan a jobbra eldőlő Felipe bal lába mellé tíz centire csorgatta a labdát.
Aztán Jefferson (becenevén Sassá) a 26. percben gyönyörű támadásból egyenlített.
Pátkai egy szerencsés, fejest követően lecsorgó lövésből a 40. percben újra előnyhöz juttatta a Vidit.

A második félidőben keményen beleállt a meccsbe a Kisvárda, nem érződött, hogy a PAOK-hősök uralnák a játékot. Sőt, Ilic Brana egyenlített ismét a 75. percben egy szép támadásból, bepofozott egy balról középre tett labdát. Stopira öngóljaként könyvelték el ezt sokan, a helyszínről úgy látszott, szinte egyszerre értek bele, a Vidi játékosa tényleg előrébb volt picit.

A meccs végén mindkét csapat hajtott a győzelemért. A lefújás előtt két szabálytalanságot követően is felforrtak az indulatok, de végül nem lett kiállítás, s maradt az igazságos döntetlen is.