#kisvárda
#meccs
Egy liverpooli csatár kinyírta a Kisvárdát
Kisvárda-Honvéd 0-3. Pedig nem játszott alárendelten a Várda, de a Honvédnak öt kapura tartó labdából három bement, a két második N’gognak köszönhetően.

Az első félidőben a Kisvárda rohamaival kezdődött a mérkőzés, majd kiegyenlített küzdelem folyt, kevés helyzettel. Aztán a 33. percben egy baloldali lapos beadást Holender szintén laposan küldött a kapu bal oldalába, 0-1.

A második félidőt megint a Kisvárda kezdte jobban. Egészen addig, amíg be nem cserélte Supka Attila N’gogot Danilo mellé.

A korábban a Liverpoolban is játszó csatár előbb Holendert segítette a második góljához, majd Daniló egy védő fejéről átpattanó ívelését tette a hálóba, le se esett a labda. Hol rejtegették ezt a fiút eddig a kispestiek?

A végén a Kisvárda egy ordító helyzetet kihagyott, így nem lett meg a szépítés, maradt a 0-3. Supka Attila szerint a Kisvárda baloldalát jól lezárták, ennek köszönheti a Honvéd a győzelmet