Három góllal vezet a szünetben az Újpest a Várda ellen

Nyolc perc után egy húszméteres, a kaput elkerülő lövéssel jelezte az Újpest, hogy ők a kiesés és a bronzérem közötti keskeny sávban inkább az utóbbi felé húznak.

2021. március 13.

Harctéri tapasztalatot szerzett orvosok műtötték a megkéselt rendőrt

Elhagyhatja az intenzív osztályt az a rendőr, akire késsel támadott egy férfi csütörtökön Újpesten - írta a BRFK a közösségi oldalán. A csütörtöki incidensben lelőttek egy őrjöngő férfit.

2020. december 26.

Satnya fél öngóllal kikapott a Kisvárda

Nem volt esély a győzelemre az Újpest otthonában, döntetlen talán meg lehetett volna. Hiányzott a kisvárdai stadion ereje a Várdának, nem voltak tüzesek.

2019. december 07.

Az Újpest vezet a Kisvárda ellen egy fél öngóllal

Öregfiúk focimeccs hangulatát idézte a békés kezdés, de ez a Kisvárdának nem volt baj, hisz az Újpest, meg majd a Fehérvár ellen minden pont ajándék. De azt persze ki kell érdemelni, nehogy virgács legyen a vége.

Grozav duplájával nyert a Kisvárda - a győzelem képei

A Kisvárda a duplázó Gheorghe Grozav vezérletével 2-0-ra nyert a vendég Újpest ellen a labdarúgó OTP Bank Liga negyedik fordulójának szombati játéknapján.

2019. augusztus 25.

Lefocizta a Kisvárda az Újpestet!

Szárnyal a csapat, Grozav bombaformában. A pestiek csak keresték bénán a labdát, s próbálták felvenni a hazaiak játékritmusát. Nem sikerült. Kisvárda-Újpest 2-0.

2019. augusztus 24.

A félidőben vezet a Kisvárda az Újpest ellen!

Grozav megint zseniális volt.

Induljon időben a meccsre!

A szombati Kisvárda – Újpest mérkőzést a 42 éves Erdős József vezeti, éppen úgy, mint a március 16-i, a Szusza-stadionban vívott, egy 11-es gól miatt a részünkről vereséggel végződő meccset.