Remek győzelem az idegenben játszott hazai pályán

A félidei előnyünk után egyenlített a ZTE, ám Horváth Zoltán gyönyörű góljával végül behúzta a mecset a szabolcsi együttes. A meccset Újpesten játszották.

2021. február 13.

​Ikszes meccsen, szép góllal vezet a Várda a félidőben

Az időjárási körülmények az újpesti Szusza Ferenc Stadionba száműzték a Kisvárdát, amely így csak idézőjelesen „fogadta hazai pályán” a játékban egyre javuló, ugyanakkor eredményeit tekintve továbbra is egyértelműen az alsóházhoz tartozó ZTE csapatát. A stadion viszont jó ómen a hétvégén az aktuális pályaválasztónak, hiszen tegnap a kiesési rangadón az Újpest megverte a Diósgyőrt. Bumba góljával előny...

Kétszer nyert a Kisvárda egy ukrán csapat ellen

Az ukrán élvonal 14 csapatos mezőnyében a 11. helyen álló FC Minaj ellen nyert kétszer is nyert a Kisvárda. Az 1–0 és 4–0 után Supka Attila vezetőedző értékelt a klub honlapján.

2021. január 17.

Lanzafaméra még csak gondolni sem mertek Kisvárdán

​A Kisvárda Master Good – hat győzelemmel, egy döntetlennel és három vereséggel – 2. helyen áll a labdarúgó NB I tabelláján. A csapat júliusban kinevezett vezetőedzője, Supka Attila nyilatkozott a Reggeli Startban. Az interjú során, de csak ott, felmerült egy korábbi játékosa, Davide Lanzafame neve is.

2020. november 26.

Kisvárdáról indult el, most a Honvédnál dolgozik a rendkívül...

Kisvárdán született, a focisták mellett három évet dolgozott, nyár óta a Magyar Futball Akadémia sportpszichológusa Polyán Edina. Azt mondja, öröm számára, ha egy fiatal labdarúgónak sikerül oldania a gátlásait és ezzel hozzájárul a csapat sikeréhez. A Budapest Honvéd honlapja készített vele interjút, ebből közlünk egy részeletet.

2020. november 15.

NB II-es ellenfelet kapott a Kisvárda a labdarúgó Magyar Kupában

A Kisvárda a Soroksárt, a szintén szabolcsi Tarpa a Diósgyőrt kapta a Magyar Kupában. A legjobb 16 közé jutásért csak jövőre játszanak majd a csapatok.

2020. november 14.

Álomgóllal egyenlített az MTK ellen a Kisvárda

A Kisvárda idegenben úgy kezdett, hogy biztosak voltunk benne: ötöt szór az enervált MTK-nak. De nem. Aztán izgalmas kis meccs lett belőle az első félidőben, a másodikban meg álomgól is született.