KISVÁRDA MASTER GOOD SE - DVSC-TVP 26-29

Felemelő lehet hétről hétre ilyen miliőben kézilabdázniuk a debreceni csapat tagjainak, mert az évnyitó mérkőzésre – amely földrajzilag a legközelebb esik a cívisvárostól – hazai pályát teremtettek a Loki-ultrák Kisvárdán.

2017. január 09.

Tisztesen helytállt a Kisvárda a sérülésből felépült két...

A pofon fájhatott, a vereség annyira nem

2017. január 02.

Női kézi Eb: Büszke vagyok a lányokra! – Rasmussen

Kim Rasmussen, a magyar női kézilabda-válogatott szövetségi kapitánya az oroszok elleni, számunkra a svédországi Európa-bajnokság végét jelentő mérkőzés (26–26) után elmondta, büszke a lányokra, ugyanakkor látja a hiányosságokat, így kemény munkára van szükség a folytatásban.

2016. december 15.

Remekül helytállt, de kikapott Norvégiától a női kézicsapat

A magyar női kézilabda-válogatott kiegyenlített játékot hozó mérkőzésen remek teljesítményt nyújtva, egy góllal kapott ki a továbbra is százszázalékos Norvégiától a svédországi Európa-bajnokság középdöntőjének második fordulójában. A címvédő így csoportgyőztesként biztosította helyét az elődöntőben, és az is eldőlt, hogy a magyar válogatott az 5. helyért sem játszhat. Miután este az oroszok...

2016. december 14.

Nem javítottak Dánia ellen a női kézisek

A magyar válogatott 23-19-re kikapott a dántól a svédországi női kézilabda Európa-bajnokság C-csoportjának 2. fordulójában szerda este.

2016. december 08.

Kellemetlen pofon Malmőben – fájdalmas vereség a csehektől

A magyar női kézilabda-válogatott megkezdte szereplését a svédországi Európa-bajnokságon, de nem várt vereséget szenvedett Csehországtól. Már az első félidőben jobbak voltak a csehek, és bár a második játékrészben visszajöttünk a meccsbe, sőt vezetést is szereztünk, végül nagyon simán, öt góllal maradtunk alul (22–27). Így nagyon nehéz lesz a folytatás.

2016. december 06.

Vasárnap rajtol a női kézilabda Eb - íme a legfontosabb tudnivalók

Vasárnap rajtol Svédországban a 12. női kézilabda Európa-bajnokság, a magyar válogatott hétfőn, Csehország ellen lép először pályára. Nálunk minden fontos információt megtalálnak a 2016-os kontinensviadalról, melynek a magyar válogatott mérkőzéseit kizárólag az M4 Sporton és az m4sport-hu-n láthatnak élőben.

2016. december 02.

Kisvárda KC - Ipress Center Vác 24-26

Ha ezen a csapásirányon maradunk, akkor a továbbiakban sokat javulhat a csapat, és azokat a borzasztó első félidei 10-15 perceket is elfelejthetjük.