​Magyar-montenegrói - November 3-tól lehet jegyet vásárolni

November 3-tól lehet belépőt vásárolni a november 19-i Magyarország-Montenegró labdarúgó Európa-bajnoki selejtezőre, amely Marco Rossi szövetségi kapitány csapatának utolsó mérkőzése a sorozatban.

2023. október 20.

Vereség Újpesten, pedig lehetett volna más is az eredmény!

Bombagól, kapushiba és VAR-maraton - ez jellemezte az Újpest elleni mérkőzést. A fordulatos, izgalmas és rendkívül hosszú meccsből végül az Újpest került ki győztesen. A fővárosiak 3–2-re győzték le csapatunkat a labdarúgó OTP Bank Liga 6. fordulójának nyitó mérkőzésén.

2023. szeptember 02.

Ötödször is vendégségben. Augusztus 26-án Diósgyőrben játszik...

Szombaton is pályára lép a futballcsapat ezen a héten az OTP Bank Ligában, vagyis öt nappal kevesebb idő telik el két meccs között, mint legutóbb az MTK elleni és a debreceni meccs között - hívják fel a figyelmet a Kisvárda Master Good futballcsapat Facebook oldalán.

2023. augusztus 25.

Debrecenben lesz a hétfői Kisvárda - DVSC meccs

A két csapat elcserélte a hétfői és a december eleji mérkőzésének pályaválasztói jogát.

2023. augusztus 17.

Nem tudott egymáson felülkerekedni, sem gólt lőni a Kisvárda és...

A végeredmény 0:0 maradt az OTP Liga 3. fordulójában egymás ellen játszó kisvárdai és a budapesti csapat mérkőzésén.

2023. augusztus 11.

Két nagy helyzete is volt a Kisvárdának a Hidegkuti Stadionban

A Kisvárda Master Good - MTK labdarúgómérkőzés állása egyelőre 0:0.

Elképesztő! Nem telt el negyedóra és 2:0-ra vezet a...

A mérkőzés 6. percében Szpaszics kapott remek indítást egy várdai védőtől, balról ballal laposan középre passzolt, és JASMIN MESANOVIC ballal 12-ről, középről kapura lőtt. A bevetődő Csókáról a jobb alsó sarokba pattant a labda. Senkót becsapva, a balra elmozduló kapus már hiába vetődött vissza: 0–1!

2023. július 30.

Mindjárt jön a Kisvárda Master Good meccse a Zalaegerszeggel!

Pár perc, és a Kisvárda FC részére is elkezdődik az OTP Liga 2023/2024-es idénye! Az első fordulóban a Kisvárda FC a ZTE FC-vel Zalaegerszegen száll csatába.