​Világbajnok a magyar férfi vízilabda-válogatott

A magyar férfi vízilabda-válogatott aranyérmet nyert a fukuokai világbajnokságon, amelynek szombati döntőjében ötméteresek után 14-13-ra nyert a görög csapat ellen.

2023. július 29.

Bravúros magyar siker a vívó világbajnokságon!

Magyarország nyerte meg a férfi kardcsapatok versenyét a milánói vívó-világbajnokságon! A mieink 45:42-re legyőzték a címvédő Dél-Koreát a döntőben - jelentette az MTI.

Kétgólos győzelemmel egy meccsre az Eb-részvételtől

A magyar labdarúgó-válogatott 3-1-re győzött Bulgária vendégeként az Európa-bajnoki pótselejtező csütörtöki elődöntőjében, így már csak egy mérkőzést kell nyernie az Eb-részvételért.

2020. október 09.

Bolgár-magyar - Kalmár játszik Szoboszlai helyén

Kalmár Zsolt játszik a hiányzó Szoboszlai Dominik helyén a magyar labdarúgó-válogatott kezdőcsapatában az Európa-bajnoki pótselejtező bulgáriai elődöntőjében.

2020. október 08.

Ezt érték el a magyarok a muaythai világbajnokságon!

Spéth Norbert ezüst-, Herceg Alex Valentin pedig bronzéremmel távozott a múlt hétvégén véget ért, Bangkokban rendezett muaythai világbajnokságról. A ringben elért kiváló eredmények mellett pedig sportdiplomáciában is elkönyvelhettünk egy sikert.

2019. augusztus 02.

Óriási siker az olaszországi vitorlásversenyen

A Follonicaban rendezett RS FEVA világbajnokságon a Török - Péter páros a nyolc futamból egy 9., egy 12. és egy 18. helyezést szerzett meg 65 induló közül.

2019. július 30.

Két nyíregyházi versenyzőnek is szurkolhatnak a jet-ski Eb-futamon

Péntek este 8-kor csendesedett el a leveleki víztározó, ugyanis ekkor fejeződtek be a pole pozícióért folyatott összecsapások. Mivel a nemzetközi szövetség nem hagyta jóvá a kategóriák összevonását, így a látványos zászlós felvonulás elmaradt, amit majd vasárnap pótolnak.

2019. június 15.

Kisvárdai lányok a siker küszöbén – videó és fotók egy...

Melyik hölgy ne álmodna arról, hogy a színpadon állva ragyogjon, és pár percig minden szempár őt nézze. De, hogy a mosoly mögött milyen kemény munka, esetenként ájulásig vitt önsanyargatás van, azt már kevesen tudják. Ennek ellenére négy kisvárdai lány elhatározta, hogy ebben a különleges, lemondásokkal teli világban tesznek egy próbát. Stábunk fitnesz bajnokságon járt Nyíregyházán.