Kifogásolt a levegőminőség Nyíregyházán

Ismét kifogásolt a levegőminőség a magas szállópor-tartalom miatt több nagyvárosban, köztük Nyíregyházán is.

2020. január 25.

A Váci NKSE csapatát fogadják a kisvárdai lányok

Pénteken hazai pályán folytatja a csapat a bajnoki küzdelmeket, amikor is a Váci NKSE együttese látogat a Városi Sportcsarnokba. A kisvárdai lányok már túl vannak az első bemelegítésen.

2019. október 04.

A Kisvárda mindent kihagyott, nyert a Fradi

Küzdött a két csapat, de a Fradi harmatos volt, a Várda derekasan helytállt, aztán mindent kihagyott, és kapott egy gólt. Ferencváros-Kisvárda: 1-0.

2019. szeptember 29.

Hatalmas buli volt Ajakon – fotók, videó

Az, hogy a kezdeményezésből hagyomány lesz-e, a tömeget elnézve nem lehet kérdés, hisz Kocsis Janikára megtelt Ajak rendezvénytere. A hatodik születésnapját hamarosan betöltő város ezt az esztendőt a fiatalok évének nyilvánította.

2019. június 15.

Rekordnézőszám a tegnapi meccsen - képgaléria

3331 néző volt kíváncsi tegnap a az OTP Bank Liga 26. fordulójában rendezett, a listavezető Ferencváros ellen folytatott küzdelemre Kisvárdán. Óriási hangulat jellemezte a mérkőzést mindkét szurkolótábor részéről. És bizony, sokan a stadionon kívül rekedtek helyhiány miatt.

2019. március 31.

Iványi Zoltán fújja a sípot

A találkozót Iványi Zoltán vezeti, aki az őszi szezonban kétszer is fújta a sípot Kisvárdán. A Mezőkövesd ellen, amikor sajnos 2–1-re elveszítette találkozót a kisvárdai csapat, a Puskás Akadémia ellen viszont egygólos győzelemmel zárult a mérkőzés.

2019. március 30.

A szurkolókon nem fog múlni - teltházas mérkőzés lesz

Minden szektorjegy elfogyott - tudatja a klub a honlapján. A stadion pénztárainak ablakára is kikerült a "minden jegy elkelt" tábla, így, aki eddig nem vett jegyet az év egyik legnagyobb és egyben legfontosabb mérkőzésére, már nem is igazán tud vásárolni. Információink szerint talán még pár VIP jegy van!

Női kézilabda BL - Fontos győzelmet aratott a Ferencváros

A Ferencváros 25-23-ra győzött a szlovén Krim Mercator Ljubljana otthonában a női kézilabda Bajnokok Ligája középdöntőjének harmadik fordulójában, szombaton, ezzel nagy lépést tett a negyeddöntőbe jutás felé.