Ítéletet hirdettek a szemkinyomó rém tárgyalásán

A hencidai férfi puszta kézzel megvakította volt élettársát, Gabriellát.

2023. november 30.

Akár görögországi utat is nyerhetnek a szabolcsi diákok

Hetedik alkalommal rendezi meg a DUE Médiahálózat a Nemzeti Filmintézet támogatásával a Nagy Magyar Filmtesztet: a vetélkedő első fordulójában a 14-20 év közti diákok február 8-ig válaszolhatnak a kérdésekre. Az idei filmteszt az elmúlt évek kiváló hazai alkotásaira is fókuszál.

2023. november 22.

Veszprém Mini Carnegie Hall-jában a jövő reménységei zenélnek

Újra egy izgalmas városba kalauzolta el a hallgatókat Dr. Kiss Róbert Richard, Prima Primissima-díjas turisztikai szakújságíró. Ezúttal Európa kulturális fővárosát, Veszprémet járta körbe a családjával.

2023. november 12.

Borzalom, amit az ilki pár művelt a gyermekeivel

​A párt kihallgatták és rögtön meg is gyanúsították rendkívül súlyos bűncselekményekkel. A férfi beismerte, hogy nevelt lányával folytatott szexuális kapcsolatot. Két gyereknek ő, a harmadik gyereknek pedig az anyja testvére a vérszerinti apja. Megdöbbentő részletek.

2023. szeptember 06.

Szörnyű hír! Halálos balesetet szenvedett az egyik versenyző...

Halálos baleset miatt félbeszakították a 29. Veszprém-ralit, a HUMDA országos ralibajnokság idei negyedik futamát - közölték a szervezők a verseny honlapján. A versenyzők két befejezett gyorsasági szakasz alapján a bajnoki pontok harmadát kapták meg - írta az MTI.

2023. augusztus 06.

A napokban megkapják emelt bérüket az egészségügyi dolgozók

A napokban kapják kézhez az ápolók, egészségügyi dolgozók júliusi,18 százalékkal magasabb bérüket - mondta Takács Péter, a Belügyminisztérium egészségügyért felelős államtitkára budapesti sajtótájékoztatóján.

2023. augusztus 04.

Szenzáció! A 200 méteres hátúszás világbajnoka: Kós Hubert!

A magyar sportoló fő számában, 200 méter háton országos csúccsal aranyérmet nyert a fukuokai vizes világbajnokság úszóversenyén. A szám másik magyar döntőse, Kovács Benedek az ötödik helyen végzett.

2023. július 29.

Molnár Dóra 200 háton aranyérmes lett a...

Molnár Dóra 200 méter háton győzött, ezzel a magyar küldöttség hatodik aranyérmét nyerte a junior úszók belgrádi Európa-bajnokságán.