Négygólos vezetésről kapott ki az olimpiai bajnoktól...

A jövő héten kezdődő franciaországi világbajnokságra készülő magyar férfi kézilabda-válogatott a második félidőben négy góllal is vezetett, végül hárommal kikapott az olimpiai bajnok házigazdáktól a Dániában zajló Bygma Kupa nyitónapján.

2017. január 06.

Óriási fölénnyel szerezte meg negyedik aranyát Hosszú Katinka

Hosszú Katinka megszerezte negyedik aranyérmét az úszók rövidpályás világbajnokságán a kanadai Windsorban.

2016. december 09.

Olimpia 2024: Budapest továbbjutott, a NOB elfogadta a...

A Nemzetközi Olimpiai Bizottság (NOB) elfogadta Budapestnek a 2024-es olimpia és paralimpia megrendezésére benyújtott második körös pályázatát, és úgy döntött, hogy a magyar főváros benyújthatja a harmadik pályázati dossziéját is jövő februárban – tájékoztatott az MTI.

2016. december 08.

Teqballban érné el nagy álmát Ronaldinho

Az elmúlt két évtized egyik legtechnikásabb, amellett legvidámabb futballistája, a világbajnok és aranylabdás brazil Ronaldinho népszerűsíti majd a világon a magyar találmányt, a Teqballt.

2016. október 20.

Így nézne ki a budapesti olimpia

Látványterveken mutatta be a pályázatért felelős cég a tervezett 2024-es budapesti olimpiának a főváros történelmi nevezetességeihez megálmodott versenyhelyszíneit.

2016. október 14.

Kozák Danuta megvédte címét egyesben! Négyszeres olimpiai bajnok!

Kozák Danuta K–1 500 méteren megvédte olimpiai címét egyesben, és a sportág legeredményesebb magyar versenyzőjeként immár négyszeres olimpiai bajnoknak mondhatja magát. Ez volt a mieink hetedik riói aranyérme, a 14. érme. A vb-címvédő Tótka Sándor, Molnár Péter kettős K–2 200 méteren három századdal maradt le a dobogóról.

2016. augusztus 19.

Bánatunkban alaposan kitömtük a brazilok hálóját

A magyar férfi vízilabda-válogatott az ötödik–nyolcadik helyért Brazília ellen szállt vízbe. Kétség sem férhetett a magyar győzelemhez, és a kilencgólos győzelem inkább a brazilokra volt hízelgő. Az olimpiának még nincs vége, az ötödik helyért a görögökkel csapunk össze, szombaton 21.30-kor. A döntőben az olaszokat simán megverő szerbek és a montenegróiakat négy góllal legyőző címvédő horvátok...

Végletekig kiélezett hajrában lett olimpiai bajnok a Szabó,...

A riói olimpia kajak-kenu programjának második napján megszületett az első magyar aranyérem, ugyanis Szabó Gabriella és Kozák Danuta 51 ezreddel megnyerte a női K–2 500 méteres döntőjét. A páros a magyar kajak-kenu sport 23., illetve a riói küldöttség hatodik aranyérmét szerezte.