Ma folytatódott annak a nőnek és élettársának a büntetőpere, akik a vád szerint kádba fojtották a 21 éves, szellemileg sérült lányukat. A lány több perces haláltusát követően fulladt bele a vízbe. A szakértő egyértelműen kijelentette, hogy az önkezűség kizárt. A lányt vízbe fojtották.