A Szabolcs-Szatmár-Bereg Vármegyei Rendőr-főkapitányság munkatársai idén is különleges célt tűztek ki maguk elé: részt vesznek a XX. NN Ultrabalaton futóversenyen, ahol április 24-én összesen 209 kilométert teljesítenek.
Négy új szolgálati motorkerékpárt adott át a Szabolcs-Szatmár-Bereg Vármegyei Rendőr-főkapitányság vezetője.