Ismét lecsapott az igazságszolgáltatás Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegyében: a rendőrség a DELTA Program keretében, egy összehangolt akció során számolt fel egy kábítószer-hálózatot. A napokban végrehajtott rajtaütés során nemcsak jelentős mennyiségű kábítószergyanús anyag, hanem luxuscikkek és készpénz is rendőrkézre került, véget vetve két férfi illegális üzletelésének.
Az illegális családi vállalkozásra még tavaly ősszel derült fény egy feljelentés alapján. Az ügyben első körben a Szabolcs-Szatmár-Bereg Vármegyei Rendőr-főkapitányság kezdett el nyomozni, de később az akta átkerült a KR NNI Emberkereskedelem Elleni Osztályára (EKEO).
A gyanúsítottak amellett, hogy fogyasztották, anyagi haszonszerzés érdekében rendszeresen árusították is a kábítószert, mindenki a maga területén a saját ügyfeleinek - olvasható a police.hu oldalán..