A szezon hajrájában búcsút vett két tapasztalt labdarúgójától a Kisvárda FC: Branimir Cipetic és Aleksandar Jovicic szerződése a szezon végén lejár, így a klub már a bajnokság befejezése előtt elengedte őket.