SPORT
Labdarúgás
Verekedés az Újpest - Kisvárda mérkőzésen
Izgalmakban nem volt hiány a Szusza Ferenc stadionban

A vasárnapi Újpest-Kisvárda meccsen a lilák kerültek ki győztesen. A mérkőzés azonban nem volt eseménytelen, mivel a meccs közben verekedés tört ki. Egy UTE-drukker ugyanis odaszaladt a Kisvárda-szurkolók elé, majd letépte a transzparensüket, azonban egy kisvárdai férfi (a képeken piros pólóban) kiugrott a tribünjük előtt lévő háló alatt és bemosott neki egyet, védve a Várkerti Vitézek molinóját.

Fotó: Varga Imre / blikk.hu






https://www.kreasiukasah.co.id/booth-container/jutawan288.web.id
https://www.altearah.com/fr/magasins