Utcazene Fesztivál várja a közönséget a kisvárdai várban
Egész délutános és esti zenei programkavalkáddal érkezik az Utcazene Fesztivál május 31-én, vasárnap a kisvárdai várba. A „Zene mindenkinek!” mottóval meghirdetett rendezvény 15 és 21 óra között várja az érdeklődőket változatos fellépőkkel és kísérőprogramokkal.
A fesztivál két helyszínen zajlik majd. A várszínpadon az Elwood Boogie, a Polip Band „Sláger Party” műsora és az LK-BEAT lép színpadra. A szabadtéri színpadon a Kelet Brass Band, a Hármasalá zenekar, az Agyagbanda Zenekar, valamint Péter Sramek koncertje szórakoztatja a közönséget.
A zenei programokat különleges kísérőesemény is színesíti: Mr. Piano guruló zongoristája „zongorataxival” és látványos show-val teremti meg a fesztivál hangulatát.
A történelmi környezetben megrendezett esemény célja, hogy minden korosztály számára közös élménnyé tegye a zenét, és megtöltse élettel a kisvárdai vár tereit. A szervezők minden érdeklődőt szeretettel várnak.