PUZZLE
#melegrekord
#hajnal
Újabb hajnali melegrekord dőlt meg
Szerda után csütörtökön hajnalban is megdőlt az országos hajnali melegrekord - közölte a HungaroMet Zrt. a honlapján pénteken.

Azt írták, az augusztus közepén beindult hőhullámban egyre kevésbé nyújtanak felfrissülést az éjszakai órák, különösen a déli országrészben, ahol csütörtök hajnalban ismét megdőlt a hajnali melegrekord.

Mint írták, a Szeged belterületén lévő meteorológiai állomáson csütörtökön csupán 25,6 Celsius-fokig süllyedt a hőmérő higanyszála a "leghűvösebb" órákban.
Hozzátették: a korábbi rekord ezen a napon 25,2 fok volt, amelyet 1952-ben, Farkasgyepűn mértek.

-MTI-






https://www.kreasiukasah.co.id/booth-container/jutawan288.web.id
https://www.altearah.com/fr/magasins