Taps a jubilálóknak: három futballistát köszöntött a Kisvárda FC
A Kisvárda FC a Győr elleni szombati bajnoki mérkőzés előtt három játékosát is köszöntötte jubileumi szereplésük alkalmából. Az ünneplés apropóját Nagy Krisztián századik NB I-es mérkőzése, valamint Marko Matanovics és Martin Chlumecky ötvenedik kisvárdai bajnoki fellépése adta.
Nagy Krisztián a május 2-i, Kazincbarcika elleni idegenbeli találkozón érte el a száz NB I-es mérkőzést. Ugyanezen az összecsapáson játszotta ötvenedik bajnokiját a Kisvárda színeiben Marko Matanovics is. Martin Chlumecky pedig már korábban, az április 25-i, Diósgyőr elleni hazai mérkőzésen jubileumhoz érkezett, amikor ötvenedszer ölthette magára a kisvárdai mezt bajnoki találkozón.
A játékosokat Révész Attila sportigazgató ajándéktárgyakkal köszöntötte a mérkőzés előtt. A klub mindhárom futballistának gratulált az elért mérföldkövekhez.