#Kisvárda
#Debrecen
#OTP Bank Liga 2018/19
Rommá verte a Kisvárda a Debrecent - fotók
Pazar gólokkal győzött a Kisvárda 3-0-ra, simán. Változatos mérkőzésen eleinte ritkán forogtak veszélyben a kapuk. Kassai sok sárga lapot osztott. Felipe igazolta, miért ér félmillió eurót, rutinos mozdulattal söpörte el az ötös sarkáról a debreceni támadót, labdástul, nagyjából szabályosan.

A félidő végén aztán egy rosszul hazafejelt labdát piszkált be Cukalasz (1-0), majd Lukjancsuk a tizenhatos sarka előtt fantasztikusan eltalálta a labdát, s az védhetetlenül a bal felső sarokba csapódott. Pazar góllal növelte előnyét a Kisvárda (2-0).

A második félidő elején kitámadott a Debrecen. Egy remek felszabadító rúgás után megindult a portugál-magyar csatárkettős, s Horváth a kifutó kapus mellett jobbról éles szögből belőtte a harmadik gólt.

A végén a Kisvárdának voltak nagyobb helyzetei, egy sarkazás után elakadt a labda, majd egy emelést fogott a debreceni hálóőr.