Paks - Kisvárda 1-1
Az edzőt cserélt Paks ellen lép pályára a Kisvárda. Mind a két alakulatnak nagyon kellene a 3 pont. A mérkőzést percről percre, folyamatosan frissülő cikkünkben közvetítjük.

A Kisvárda a 12. forduló előtt a 8. helyen állt az NB I-ben, a házigazda Paks a 10-en. Mind a két csapatnál már volt edzőcsere a szezonban. A meccs komoly esőben kezdődik majd.

A Kisvárda kezdőcsapata: Felipe, Rubus, Kravchenko, Protic, Bumba, Cukalasz, Grozav, Lucas, Melnyik, Rubus, Gosztonyi, Seco Hugo.

1. perc: Szakad az eső, néző alig Pakson. Mi kezdtünk.

3. perc: Két szögletet rúghat a Kisvárda, mind a kettő rövid, simán kifejelik.

6. perc: Szabadrúgás száll a várdai kapu előterébe, flippereznek egyet a játékosok, nem volt veszélytelen.

12. perc: Böde csúsztatása nem volt veszélytelen, de a vége szöglett lett, a második cornert pedig Felipe intézi el.

14. perc: 10 perc után kiszabadul kapuja elől a Kisvárda, Hugo Seco rohanja végig a pályát, de a végén Grozav lövését blokkolják a 16-osnál.

22. perc: Bumba kap jogos sárga lapot. Simán felrúgta a meginduló Könyvest. Egy perc múlva viszont ő fekszik a vizes füvön.

24. perc: Az első kapura tartó labda, Cukalasz követi el, a Paks kapusa viszont simán fogja a középre tartó erős lövést.

29. perc: Böde 11 méterről elég suta mozdulattal lő kapura, mellé megy. Köszönjük neki, mert elég komoly helyzet volt!

33. perc: Bumba szerez labdát a Paks 16-osánál, felrúgják, újabb sárga lapot harcol ki. Grozav a bénán felálló sorfal mellett kapura csavar, nem sok kellett a gólhoz. Oldalháló.

35. perc: Erdős játékvezető blokkolja Bumbát, mosolyt csal az arcokra a jelenet.

39. perc: Melnyik megharcol egy labdáért a paksi alapvonalnál, beadása után Gosztonyi szorongatott helyzetben mellé lő. Nem volt igazán helyzet.

43. perc: Böde 20 méteres lövése megint gyatra.

45. perc: Ha jól látjuk 5 várdai vitéz szurkolta végig az első félidőt a Paks kapuja mögött.

FÉLIDŐ

48. perc: Felipe földöntúli bravúrral védi Könyves 7 méterről, középről leadott lövését.

49. perc: Szorongat a Paks, Papp próbálkozását Felipe parádéval tolja a felső lécre.

54. perc: A paksi Simon próbál eljátszani egy 11-est, ő ellen ítélnek színészkedésért.

58. perc: Megint Felipének hálálkodhatunk, Hahn lövését védi a várdai kapus.

67. perc: Sassa áll be Gosztonyi helyére. Előtte Bumba milliméterekkel fejel fölé. Ez nagy helyzet volt.

79. perc: Könyves ordító helyzetet hagy ki. Köszönjük meg neki és Felipének, aki magát nem kímélve robbant ki a kapujából! Lecserélik a paksi csatárt mert megsérült a térde.

86. perc: Papp megkapja második sárga lapját. Emberelőnyben a Várda.

87. perc: Rácz kapus góltól menti meg a paksi kaput egy szabadrúgás után, de a szögletet Lucas bebelsőzi. 1-0 a Kisvárdának!

90. perc: A lecsúszó beadást hárít bravúrral Felipe. 4 perc hosszabbítás jön!

92. perc: Szabó János a paksiak hátvédje egyenlít. Hahn gyönyörű passzt adott neki.

94. perc: Izguljunk, szabadrúgás a Paksnak 20 méterről.

95. perc: Balogh centikkel mellérúgja. Döntetlen!