NAGYVILÁG
Belföld
#Dr. Seszták Miklós
#Dr. Nagy Szilárd
#Magyar Érdemrend Lovagkereszt
Magyar Érdemrend Lovagkeresztet kapott a kisvárdai orvos
Magyar Érdemrend Lovagkeresztet kapott a Kisvárdán is tevékenykedő orvos, Dr. Nagy Szilárd augusztus 15-én.

A Semmelweis Egyetem klinikai főorvosa, a Nemzeti Egészségmegőrző Központ Nkft. ügyvezetője, a Soproni Egyetem címzetes egyetemi docense ma a MAGYAR ÉRDEMREND LOVAGKERESZTJÉT vehette át Pintér Sándor belügyminisztertől több, mint 3 évtizedes orvosszakmai és egészségügyi menedzseri tevékenysége elismeréseként - olvasható Dr. Seszták Miklós Facebook oldalán.






https://www.kreasiukasah.co.id/booth-container/jutawan288.web.id
https://www.altearah.com/fr/magasins