#Labdarúgás
#Mol Fehérvár FC
#Kisvárda Master Good
Kisvárda-Fehérvár 0-2. Élőben közvetítjük a meccset
Utolsó forduló az őszi idényben. A Fehérvárt fogadja a Kisvárda. A meccset élőben közvetítjük 17 órától.

KISVÁRDA: 31 Zöldesi – 3 Protics, 4 Kravcsenko, 8 Cukalasz, 10 Grozav, 11 Lucas, 21 Gosztonyi, 23 Kovácsréti, 30 Hej, 33 Rubus, 91 Karaszjuk. Csere: 1 Minca (kapus), 5 Bumba, 7 Sassá, 9 Tischler, 18 Melnik, 26 Beriosz, 77 Hugo Seco

FEHÉRVÁR: 74 Kovácsik – 4 Rus, 6 Elek Á., 7 Petrjak, 10 Kovács I., 11 Nego, 16 Muszliu, 17 Pátkai M., 18 Futács, 22 Stopira, 23 Juhász R. Csere: 1 Kovács D. (kapus), 5 Fiola, 19 Nikolov, 65 Hangya, 70 Bamgboye, 77 Milanov, 99 Zsóri

2. perc Cukalasz közvetlen közelről gólt szerez, de les miatt nem adják meg. Tényleg az volt.

7. perc Futács ugrik ki a leshatárról, ordító helyzet marad ki. Huhhh!

14. perc A várdaiak legalább 1 percre eldugják a labdát, baloldali beadás után Grozav lába alatt elcsúszik a labda, pedig, ha átveszi, komoly helyzet lehetett volna.

16. perc Petrjak veszélyes pöccintését óriás bravúrral védi a kapujából kirobbanó, 21 éves Zöldesi.

22. perc Protics szűk beadását Grozav belsőzi mellé. A visszajátszásból látszik, hogy mekkora a helyzet volt.

26. perc Petrjak lövése centikkel megy mellé, Zöldesi vetődött, de jobb, hogy nem találták el a kaput.

34. perc Rubus becsúszva óriásit ment Petrjak elől, aki veszedelmesen gyors volt egy kiugratás után. Szerencsére a mi hátvédünk sem lassú.

42. perc Baloldali fehérvári támadás után Rubus menteni akar Futács elől, de a labda a hálóban köt ki. Vezet a Fehérvár.

45. perc Stopirának köszönhetjük meg, hogy az ötös sarkáról nem rúgja be.

Szünet

47. perc A válogatott Pátkai Máté gólt szerez, kettővel megy a Fehérvár.

58. perc Hugo Seco büntetőt remél, de a kis lökés, nem lökés, így a Fehérvár jön kirúgással.

68. perc Tischler lő, mellé, még mindig nem volt kaput eltaláló lövése a Várdának.

85. perc Elek 30-ról akkor kapufát lő, hogy az a forduló gólja lehetett volna.

87. perc Hugo Secót kegyetlenül felrúgja Rus a 16-os előtt, csak sárgát kap. Grozav büntetne, de Kovácsik nagy bravúrral véd.