Két kiállítás, kétgólos vereség
Gól nélküli döntetlen után a második félidőben kettőt rúgott a Fradi az emberhátrányban játszó Kisvárdának. Kisvárda-Ferencváros 0-2

Az első félidőben remekül tartotta magát a kisvárdai csapat, de egy szabálytalanságot követő agresszív reklamálást a játékvezető kiállítással büntetett.

Emiatt a második játékrészben a Fradi könnyedén megszerezte a vezetést, Leandro csúsztatott fejjel egy beadást a jobb sarokba. Lanzafame tizenegyesből növelte a pesti csapat előnyét. A tizenegyes véleményes, a szabálytalanság talán a tizenhatoson kívül volt. Végül egy fejmagasságú, karateszerű talpalás miatt kilenc emberrel fejezte be a Kisvárda.

A kiállítások jogosnak tűntek, de Lanzafame törlesztése és egy tigrisugrásszerű, nem focipályára való lerántás a másik oldalon is megért volna egy piros lapot. Ezzel együtt is a vérszegény támadójáték majd a kiállítás miatt nem volt esély a pontszerzésre. A Fradi nagyobb különbséggel is nyerhetett volna, de Bödének nem ment be a ziccere

NB I: 4. forduló

Kisvárda Master Good FC - Ferencvárosi TC 0-2 (0-0)

Várkerti-stadion, 2990 néző, v.: Pintér Csaba (Dr. Varga Zs., Németh Á..).

Kisvárda: Felipe - Lucas, Ene C., Shynder A., Vári B., Gosztonyi A., Berios T., Vuk M., Hej V., Partsvaniia T., Karasiuk R. Csere: Mihai-M., Jefferson Gomes de Oliveira, Ilic B., Lukianchuk P., Matija M., Anderson Da Silveira Riberio Megbízott edző: Kocsis János

Ferencváros: Dibusz - Lovrencsics G., Lanzafame D., Leandro, Botka E., Bőle L,. Blazic M., Heister M., Gorriaran Petryak I., Varga Roland Csere: Holczer Á., Takács Zs., Spirovski S., Finnbogason, Bőde D., Rodriguez M., Csernik K. Edző: Thomas Doll

Gól: Leandro és Lanzafame