Győzelem Budaörsön
Moyra-Budaörs Handball–KISVÁRDA MASTER GOOD SE 24–25 (10–16)

16. FORDULÓ, Pénteki mérkőzés

Budaörs, 789 néző. Vezette: B.Pech K., Vágvölgyi M.

Budaörs: Wéninger – Soós V., Dávid Azari-F., Szabadfi Á., Zsigmond V., Gerháth F., Mézes L., Pálos-Bognár B., Hornyák Á., Horváth L., Hajduch Cs., Braun L., Ertl R., Kastl A., Sipeki F. Csáki Zs.(kapusok), Edző: Neukum Tamás

KISVÁRDA: Pásztor B. – Benko, Dragut, Radojevics, V. Milanovic Litre, Guialo, Milosevics T., Kordowiecka (kapus), A. Klikovac, Hakunova, Morena, Rerbicová, Orbán A. Elena A. Edző: Dévényi János

Az eredmény alakulása. 6. perc: 5–4. 12. p.: 7–6. 18. p.: 8–11. 26. p.: 10–13. 36. p.: 12–19. 43. p.: 16–20. 53. p.: 20–22. 57. p.: 22–24

Kiállítások: 10, ill. 8 perc

Hétméteresek: 3/1, ill. 9/8

MESTERMÉRLEG

Neukum Tamás: – Az első félidőben kihagyott helyzeteink és a fel nem vállalt egy az egy elleni párharcok miatt alakult ki ez a különbség. A második félidővel úgy-ahogy elégedett vagyok, de sajnos még mindig elkövetünk olyan gyermeteg hibákat, amelyekkel nem lehet megnyerni egy ilyen mérkőzést.

Dévényi János: – Rosszul kezdtünk, a védekezésünk nagyon ingatag volt, ám aztán feljavult és komoly előnnyel tudtunk menni a szünetre. Fegyelmezetten és pontosan játszottunk. A második félidőben négy labdánk volt, hogy nyolc-kilenc gólos előnyre tegyünk szert, ehelyett hét ziccert és egy hétméterest hibáztunk, amivel jó helyzetbe hoztuk a Budaörsöt, ezért nagyon szenvedve, de végül is elvittük a két pontot.