KÉK FÉNY
Emberölés miatt körözött nőt fogtak el Nyírgelsén
A szabolcsi rendőrök egy nyírmihálydi lakost fogtak el, akit emberölés miatt köröztek.

A Szabolcs-Szatmár-Bereg Vármegyei Rendőrfőkapitányság Közterületi Támogató Alosztályának munkatársai november 25-én Nyírgelsén elfogtak egy 53 éves nyírmihálydi lakost. A nő ellen a Nyíregyházi Törvényszék emberölés bűncselekmény elkövetése miatt elfogatóparancsot adott ki. A rendőrök a körözött nőt előállították a Nyírbátori Rendőrkapitányságra és őrizetbe vették.






https://www.kreasiukasah.co.id/booth-container/jutawan288.web.id
https://www.altearah.com/fr/magasins