#eltiltás
#Kisvárda Master Good
Eltiltották a kisvárdai védőt letaroló játékost
Nemcsak a december 16-i, Mol Vidi FC–Ferencváros mérkőzésen (2–1) tapasztalt, és a játékvezető által meg nem torolt durvaságok kerültek terítékre a Magyar Labdarúgó-szövetség fegyelmi bizottságának csütörtöki ülésén, hanem az egy héttel korábban játszott DVTK–Kisvárda Master Good találkozó (1–1) egyik brutális jelenete is - írja a klub honlapján.

Az, amikor a második félidő elején a hazaiak csatára Vernes Richárd brutálisan beleszállt a kisvárdai védőbe, Pavlo Lukjancsukba. Az esetet csak sárga lappal büntette Berke Balázs játékvezető, hogy alig egy perc múlva a piros lapot mutassa fel a Vernes által kiprovokált szabálytalanságért az ukrán védőnknek. A felvételek megtekintése után Vernest egy bajnoki mérkőzéstől tiltotta el a bizottság, miközben Lukjancsuk két meccsről szóló eltiltását helyben hagyták.