SPORT
Elstartolt az U15-ös és U19-es ökölvívó magyar bajnokság Kisvárdán
​Több mint 300 utánpótlásversenyző nevezett a kisvárdai magyar bajnokságra.

Kisvárdán elstartolt az U15-ös és U19-es ökölvívó magyar bajnokság. A négynapos eseményre 70 egyesület 310 versenyzője adta le a nevezését, az U15-ösök közül 182, míg az U19-es versenyzőktől 128 ökölvívó jelezte indulási szándékát a tornán.

A mérkőzések ezekben az időpontokban indulnak a Halasy Gyula Sportcsarnokban, Kisvárdán:

Július 17. csütörtök: 15.00 órától,

Július 18-19. péntek-szombat: 13.00 órától,

Július 20. vasárnap (döntők): 10.00 órától









https://www.kreasiukasah.co.id/booth-container/jutawan288.web.id
https://www.altearah.com/fr/magasins