Elstartolt az U15-ös és U19-es ökölvívó magyar bajnokság Kisvárdán
Több mint 300 utánpótlásversenyző nevezett a kisvárdai magyar bajnokságra.
Kisvárdán elstartolt az U15-ös és U19-es ökölvívó magyar bajnokság. A négynapos eseményre 70 egyesület 310 versenyzője adta le a nevezését, az U15-ösök közül 182, míg az U19-es versenyzőktől 128 ökölvívó jelezte indulási szándékát a tornán.
A mérkőzések ezekben az időpontokban indulnak a Halasy Gyula Sportcsarnokban, Kisvárdán: