Elképesztő, hogy mekkora ünneplést csaptak a győri szurkolók. A Kisvárdának sem kell szégyenkeznie, mert rendkívül jól helytállt, nem sokon múlt, hogy a Fradinak kikaparják a gesztenyét.
Voltak helyzetek is a Várdának, a végén pedig még 11-es gyanús helyzet is előfordult, de jól döntött a játékvezető, mert szabályosan szerelt az ETO játékosa.
Összességében, bár az ETO-nak több helyzete volt és megérdemelten nyert, a Várda is jól küzdött.
Az ETO szurkolói és játékosai együtt ünnepelnek a Kisvárda pályáján.