18 FIGYELEM!
Ez a tartalom olyan elemeket tartalmazhat, amelyek kiskorúakra károsak lehetnek.
Ha ön elmúlt 18 éves, kattintson az "Elmúltam 18 éves" gombra és a tartalom elérhető lesz.
Elmúltam 18 éves Nem múltam el 18 éves
KÉK FÉNY
Dráma a tárgyalóteremben: újabb sokkoló részletek derültek ki, felfoghatatlan kínok között halt meg a piricsei lány
Megrázó, gyomorforgató részletekkel folytatódott a Nyíregyházi Törvényszéken a piricsei "horrorház" néven elhíresült bűnügy tárgyalása. Az igazságügyi orvosszakértők vallomásai alapján az áldozat, egy 21 éves mentálisan sérült fiatal nő, nem csupán a halála pillanatában, hanem az azt megelőző napokban is pokoli szenvedéseket élt át szülei keze által.

Tíz perc a sötétségben: így oltották ki az áldozat életét

A hétfői tárgyalási nap középpontjában az orvosszakértői vélemények álltak, amelyek tűpontos, ám annál borzasztóbb képet festettek a sértett utolsó perceiről. A szakértők szerint a lány halálát vízbefulladás okozta, amely egy lassú és gyötrelmes folyamat volt.


"Körülbelül négy-öt perc átlagban az a határ, amikor valaki gyakorlatilag agyhalottá válik levegő nélkül" – hangzott el a szakértői vallomásban.

A vád szerint a nevelőapa, O. T. a fejénél és nyakánál fogva szorította a víz alá a lányt, miközben az édesanya, K.-né F. M. a lábait tartotta a falhoz szorítva. A szakértők megerősítették, hogy ez a forgatókönyv logikailag beleillik a boncolási leletekbe, különösen a nyakon talált körömnyomok és a mélynyaki bevérzések miatt.

Kukoricacsutka és partvisnyél: napokig tartó szadizmus

A boncolás során összesen mintegy negyven külsérelmi nyomot rögzítettek az áldozat testén. A szakértők szerint a sérülések nem egy időben keletkeztek: voltak köztük frissek és többnaposak is, ami azt bizonyítja, hogy a lányt folyamatosan bántalmazták a halála előtt.

A legmegrázóbb részletek a lány nemi szervét ért brutális támadásokról szóltak. A vád és a szakértői vélemény szerint az édesanya – akit feldühített lánya betegségéből adódó viselkedése – morzsolt kukoricacsutkát és partvisnyelet dugott a sértett testébe olyan erővel, hogy átszakította a gátat és a belső szerveket.

"Ez a sérülés rendkívül nagy fájdalommal járt, túlélés esetén életveszélyesnek minősült volna" – állapították meg az orvosok. Bár a lánynak a betegsége miatt az átlagosnál magasabb volt a fájdalomküszöbe, a szakértők szerint ezeket a kínokat ép ésszel alig lehetett elviselni.

Magára maradt a vádlottak padján

A per drámai fordulatot vett, amikor az elsőrendű vádlott, O. T. váratlanul elhunyt agyvérzésben egy korábbi tárgyalási nap után. Emiatt az eljárást ellene megszüntették, így most az édesanyának egyedül kell szembenéznie a különös kegyetlenséggel elkövetett emberölés vádjával. Az ügyészség továbbra is életfogytig tartó fegyházbüntetést indítványoz az asszonyra.






https://www.kreasiukasah.co.id/booth-container/jutawan288.web.id
https://www.altearah.com/fr/magasins