KÉK FÉNY
Csengeri rablót fogtak a szabolcsi zsaruk
​A csengeri rendőrök néhány óra alatt elfogták a helyi férfit, aki betört egy Nemzeti Dohányboltba.

A Mátészalkai Rendőrkapitányság Csengeri Rendőrőrse lopás megalapozott gyanúja miatt folytat büntetőeljárást egy 26 éves csengeri lakos ellen. A nyomozás adatai szerint a férfi augusztus 27-én hajnalban betört egy csengeri Nemzeti Dohányboltba, ahonnan dohánytermékeket és pénzt vitt el. A bejelentés után a rendőrök haladéktalanul megkezdték az elkövető azonosítását, felkutatását. Az adatgyűjtés eredményeképpen rövid időn belül azonosították, majd néhány órával később a lakóhelyén elfogták.

Kiderült, hogy a fiatal férfi az elmúlt napokban két másik ingatlanba is betört, a kihallgatása alatt a bűncselekmények elkövetését beismerte. A rendőrök őrizetbe vették és kezdeményezték a letartóztatását.

Forrás: Facebook - Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegyei rendőrség






https://www.kreasiukasah.co.id/booth-container/jutawan288.web.id
https://www.altearah.com/fr/magasins