A Mátészalkai Rendőrkapitányság Csengeri Rendőrőrse lopás megalapozott gyanúja miatt folytat büntetőeljárást egy 26 éves csengeri lakos ellen. A nyomozás adatai szerint a férfi augusztus 27-én hajnalban betört egy csengeri Nemzeti Dohányboltba, ahonnan dohánytermékeket és pénzt vitt el. A bejelentés után a rendőrök haladéktalanul megkezdték az elkövető azonosítását, felkutatását. Az adatgyűjtés eredményeképpen rövid időn belül azonosították, majd néhány órával később a lakóhelyén elfogták.
Kiderült, hogy a fiatal férfi az elmúlt napokban két másik ingatlanba is betört, a kihallgatása alatt a bűncselekmények elkövetését beismerte. A rendőrök őrizetbe vették és kezdeményezték a letartóztatását.
Forrás: Facebook - Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegyei rendőrség