#Labdarúgás
#Kaposvár
A Kisvárdát tartották az esélyesebbnek - ÉLŐ
A fogadóirodák a Kisvárda győzelméért fizettek volna kevesebb pénzt a mai Kaposvár elleni mérkőzés előtt. A meccsről, amely 17 órakor kezdődött, folyamatosan beszámolunk.

Idegenben, Kaposváron lép pályára a Kisvárda az NB I 9. fordulójában. A mieink a mérkőzés előtt a 6. helyen álltak, az újonc Kaposvár a 12., utolsó helyen. Az edzőváltás után december végéig a Kocsis János, Dajka László edzőpáros irányítja a Kisvárda Master Good szakmai munkáját. Ez lesz az első meccsük.

Kezdőcsapatunk: Felipe – Melnik. Beriosz, Kravcsenko, Hej – Lucas, Protics – Hugo Seco, Bumba, Grozav – Tischler.

17. perc: Kaposvári szabadrúgás után egy védőnk fején megcsúszó labdát hatalmas bravúrral tolta szögletre Felipe. Előtte pár perccel a várdai Grozav veszélyeztetett, de annak is szöglet lett a vége.

25. perc: Gyors várdai kontra végén ismét Grozav lőhetett kapura a 16-os vonaláról, de kb. 2 méterrel mellé rúgta a labdát.

29. perc: Seco osztott ki egy kötényt 20 méterre a kaposvári kaputól, de utána gyatrán mellé lő.

34. perc: Percek óta beszorult a Kaposvár, Lucas pedig átlövi a tömörülő védelmet. 1-0 a Kisvárdának.

36. perc: Grozav nem ér utol egy ígéretes helyzetben felé rúgott borzalmas átadást.

38. perc: Lucas majdnem "egyenlít", bénán nyúl labdához az 5-ös sarkánál, de szerencsére a kaposvári támadó az égbe lőtt.

42. perc: Bumba egy hosszú átadást 11 méterről kapásból rúgja az égbe. Nagy helyzet volt.

46. perc: Yakymiv emelése nem gond Felipének.

47. perc: 7 fős Vitéz-csapatot számolunk meg a nézőtéren.

A szünetben azt állapíthatjuk meg, hogy az első félórában sírt a labda, de utána a Várda elkezdett játszani és akkor már elfogadható volt a színvonal.

51. perc: Az első 5 percben a Kisvárda többet birtokolta a labdát, de nem született gól.

58. perc: Helyett itt is, ott is, bármelyikből gól születhetett volna.

66. perc: Grozav éles szögből lő, a kaposvári kapus másodjára fogta a bombát.

72. perc: Veszélyes helyről lőhetett szabadrúgást a hazai csapat, de a labda Tischleer fejéről szögletre pattan. A beadást Felipe lehúzza, de csúnyán támadják. A brazil kapus ápolásra szorul, a játékosok többsége pedig szájkaratéba kezdett. 1 perc után azért megnyugszanak a kedélyek.

88. perc: Mindenki lenyugodhat. A cserként beállt Gosztonyi gólt szerez. Grozav baráti passzát tessékeli beljebb.

93. perc: A bíró lefújja a mérkőzést. Győzelem.