A Kisvárda 2-1-re kikapott a Budapest Honvéd csapatától
A kezdés szerencsétlenül alakult az ellenfélnek, majd a félidőben még 1-1 volt az állás, de a 93. percben a Honvéd megszerezte a második gólját.

A kezdés nem kedvezett a Budapest Honvédnek a péntek esti Kisvárda elleni OTP Bank Liga-mérkőzésen: a második percben Tamás Krisztián sípcsontjáról úgy pattant meg a labda, hogy éppen Szappanos Péter kapus feje fölött áthullva a kapuban kötött ki, ezzel az öngóllal szerezte meg a vezetést a Kisvárda. Majd a 7. percben már egyenlítettek Lukas Klemenz kapáslövésével, így félidőben 1-1 volt az állás. A második gólt a Honvéd a 93. percben szerezte, így a Budapest Honvéd 2-1-re legyőzte otthon a listavezető Kisvárdát a labdarúgó OTP Bank Liga 8. fordulójának pénteki nyitómérkőzésén.