Az előzetes adatok szerint Nyírszőlős irányából a védett úton közlekedő BMW személygépkocsinak nem adta meg az elsőbbséget a jobbról a védett útra hajtó Skoda. Bár a BWM vezetője vészfékezett, közel 25 méter fékút megtétele után csapódott hatalmas erővel a Skoda jobb oldalába.
Az ütközés erejétől a Skoda az út menti árokba csapódott. A BMW gyakorlatilag összecsuklott, az alváza harmónikaszerűen préselődött össze. Ebben a gépkocsiban utazott az az ötéves kisfiú, akit a nyíregyházi lánglovagok feszítővágó és nyomóhenger segítségével szabadítottak ki és adtak át a mentőknek.
A katasztrófavédelem
A helyszínre több mentőegység érkezett, köztük egy gyermekmentő egység is. A Kisfiút stanill állapotban szállították kórházba. Apukáját mellkasi
A baleset körülményeit a rendőrség vizsgálja.