KÉK FÉNY
512 sofőr bukott el a szabolcsi sebesség-ellenőrzési akción
Befejeződött a kétnapos Szabolcs vármegyei sebesség-ellenőrzési akció.

Lezárult a Szabolcs-Szatmár-Bereg Vármegyei Rendőr-főkapitányság Vég-sebesség elnevezésű kampánya. A gyorshajtás visszaszorítása érdekében tartott akcióban a rendőr-főkapitányság valamennyi sebességmérő eszközét bevetette, valamint mérőeszközöket biztosítottak a szomszédos Borsod-Abaúj-Zemplén és Hajdú-Bihar Vármegyei Rendőr-főkapitányság közlekedési szervei is.


A június 12–13-án megtartott kontroll alatt a rendőrök 512 járművezetővel szemben alkalmaztak szankciót a közlekedési szabályok megszegése miatt, közülük több mint 361-en lépték túl a megengedett legnagyobb sebességet. A biztonsági öv használatát 94-en mulasztották el.

A Szabolcs-Szatmár-Bereg Vármegyei Rendőr-főkapitányság továbbra is folytatja az ellenőrzéseket valamennyi sebességmérő eszközével. Kérjük, mindig tartsák be a közlekedési szabályokat, és vezessenek türelmesen, figyelemmel!