Kiütötte a Várda a Paksot!

Történelmi ötödik hely, ötgólos győzelem, s egy élvezetes zárómeccs. Ez azért nem volt rossz.

2021. május 09.

Durván alázza a Várda a Paksot!

Álomszerűen kezdett a Várda. No, nem úgy, hogy aludtak a pályán, hanem akképp, ahogy egy igazi várdai vitéz ébredés után elképzeli kedvencei játékát.

Kihagyott 11-es, drámai végkifejlet a Kisvárda meccsen!

Döntetlen lett a Kisvárda-Puskás Akadémia találkozó, egy nagyon izgalmas meccsen, az utolsó utáni percben kapott góllal.

2020. június 24.

Megint nem kapott 11-est a Várda

A félidőben 0-0 a Kisvárda-Puskás Akadémia meccs, küzdelmes, jó első félidő után.

Elhalasztják az idei futball-Európa-bajnokságot

Az Európai Labdarúgó-szövetség (UEFA) a koronavírus terjedése miatt egy évvel elhalasztja a 2020-as nyári labdarúgó-Európa-bajnokságot – közölte a norvég labdarúgó-szövetség.

2020. március 18.

A 12. Arany Glóbusz Kupán meglepő eredmény született

Idén 12. alkalommal került megrendezésre az Arany Glóbusz Kupa a Tüskecsarnokban. A rangos sporteseményen a különböző sajtóorgánumokat képviselő sportőrültek képviselték magukat: 10 csapat versenyzett egymással a győzelemért.

2020. február 15.

Döntetlen a szünetben a Kisvárda-Puskás

Az első húsz percben szolidan támadgatott a Puskás Akadémia, akkora átütőerővel, mint ahogy papírkutya harapja a csontot.

2019. október 26.

Történelmi mérkőzés Érpatakon - fotók

Legalábbis abból a szempontból, hogy az egykor híres érpataki focipályán hét év után a haza csapatnak szurkolók zsivajától volt hangos az Érpataki Sportegyesület pályája. Bár a vendég Biri csapata az Érpatakiak hálóját hét alkalommal is megrezegtette, de a hazaiaknak is sikerült két alkalommal a hálóba találni.