A válogatott meccs után jövő héten jön a Haladás Kisvárdára!

Egyelőre további egy forduló órára lebontott menetrendjét állapította meg az MLSZ illetékes bizottsága, így egy héttel a mérkőzés előtt tudható, hogy a Kisvárda Master Good - Haladás mérkőzés szeptember 15-én 17 órakor kezdődik a Várkerti Stadionban.

2018. szeptember 08.

Még több fotó a Várkerti Stadionról és a szombati avatásról

Előzetesen már beszámoltunk arról, hogy a szombati stadionavatón a gól nélküli döntetlen után a második félidőben kettőt rúgott a Fradi az emberhátrányban játszó Kisvárdának, így a végső eredmény Kisvárda-Ferencváros 0-2 lett. Bár a meccset most a Ferencváros nyerte, a kisvárdaiak egy stadionnal lettek gazdagabbak.

2018. augusztus 15.

Mennyibe kerül egy VIP jegy a Várkerti Stadionba?

Érdemes mindig előre tervezni. Ezt mi sem biztonyítja jobban, hogy szinte pillanatok alatt kelt el az összes jegy a Ferencváros elleni mérkőzésre a Várkerti Stadionban. Ha a többi meccset szeretnék a legjobb helyről megnézni, jobb már most beszerezni a jegyeket. A jóktól vannak még jobbak, ezek természetesen a VIP jegyek, de lássuk, mennyire kell zsebbe nyúlni, ha valaki kiemelten jó helyől...

2018. augusztus 14.

Az FTC továbbra sem vesztett, a Kisvárda pedig nem szerzett pontot...

A Ferencváros a papírformát igazolva legyőzte a hazai pályán az első élvonalbeli mérkőzését játszó Kisvárdát a labdarúgó OTP Bank Liga negyedik fordulójának szombati játéknapján.

2018. augusztus 12.

Emberhátrányban a Kisvárda - 0:0

A Kisvárda FC labdarúgócsapatának újonnan felavatott stadionjában hihetetlen győzni akarás hajtja a kisvárdai csapatot.

2018. augusztus 11.

Óriási a hangulat a Várkerti Stadionban

A várkerti vitézek borítékolják a győzelmet. A kisvárdai szurkolók biztatják kedvenceiket: "ebben a stadionban csak jól lehet játszani!" A lelátókon megkérdezett emberek egységes véleménye, hogy nagyon szép lett az új stadion.

Megnyitotta kapuit a Várkerti Stadion

Igen, elsőként írjuk le a stadion nevét: Várkerti Stadion, ahol ma mintegy 3000 ember szurkol ki-ki a kedvenc csapatának.

Megérkeztek a játékvezetők

Mint korábban írtuk, Pintér dirigálja a szombati Kisvárda Master Good–Ferencváros mérkőzést.