​Világbajnok a magyar férfi vízilabda-válogatott

A magyar férfi vízilabda-válogatott aranyérmet nyert a fukuokai világbajnokságon, amelynek szombati döntőjében ötméteresek után 14-13-ra nyert a görög csapat ellen.

2023. július 29.

Bravúros magyar siker a vívó világbajnokságon!

Magyarország nyerte meg a férfi kardcsapatok versenyét a milánói vívó-világbajnokságon! A mieink 45:42-re legyőzték a címvédő Dél-Koreát a döntőben - jelentette az MTI.

Ezt érték el a magyarok a muaythai világbajnokságon!

Spéth Norbert ezüst-, Herceg Alex Valentin pedig bronzéremmel távozott a múlt hétvégén véget ért, Bangkokban rendezett muaythai világbajnokságról. A ringben elért kiváló eredmények mellett pedig sportdiplomáciában is elkönyvelhettünk egy sikert.

2019. augusztus 02.

Óriási siker az olaszországi vitorlásversenyen

A Follonicaban rendezett RS FEVA világbajnokságon a Török - Péter páros a nyolc futamból egy 9., egy 12. és egy 18. helyezést szerzett meg 65 induló közül.

2019. július 30.

Akinek kulcsszerepe volt abban, hogy Budapest a vizes...

Az utóbbi két évben különleges kihívások egész sorával találta magát szemben a sportszervezői és sportvezetői pályán Balogh Sándor, aki kulcsszerepet töltött be a 2017-es FINA világbanokság sikerre vitelében, a napokban pedig a szervező bizottság elnökeként azon fáradozott, hogy egy újabb FINA-esemény, a junior műúszó világbajnokság is jeles osztályzatot kaphasson.

2018. július 23.

Ma ér véget a junior műúszó világbajnokság

Vasárnap 11 órától a szabadkombinációs kűr selejtezőjét, 17 órától pedig a döntőjét rendezik a Duna Arénában. A magyar válogatott a 14. helyen végzett a csapatok szabadprogramjának szombati selejtezőjében, ezzel – ha kevéssel is, de – lemaradt a döntőről a budapesti junior műúszó-világbajnokságon.

2018. július 22.

Verhetetlennek tűnnek az oroszok

A csapat technikai versenyszámban is Oroszország nyert a Budapesten zajló junior műúszó-világbajnokságon.