​Világbajnok a magyar férfi vízilabda-válogatott

A magyar férfi vízilabda-válogatott aranyérmet nyert a fukuokai világbajnokságon, amelynek szombati döntőjében ötméteresek után 14-13-ra nyert a görög csapat ellen.

2023. július 29.

Bravúros magyar siker a vívó világbajnokságon!

Magyarország nyerte meg a férfi kardcsapatok versenyét a milánói vívó-világbajnokságon! A mieink 45:42-re legyőzték a címvédő Dél-Koreát a döntőben - jelentette az MTI.

Ezt érték el a magyarok a muaythai világbajnokságon!

Spéth Norbert ezüst-, Herceg Alex Valentin pedig bronzéremmel távozott a múlt hétvégén véget ért, Bangkokban rendezett muaythai világbajnokságról. A ringben elért kiváló eredmények mellett pedig sportdiplomáciában is elkönyvelhettünk egy sikert.

2019. augusztus 02.

Óriási siker az olaszországi vitorlásversenyen

A Follonicaban rendezett RS FEVA világbajnokságon a Török - Péter páros a nyolc futamból egy 9., egy 12. és egy 18. helyezést szerzett meg 65 induló közül.

2019. július 30.

Nem fogja kitalálni, miben lett világbajnok Magyarország!

Hihetetlen, hogy ebben mennyire jók vagyunk! Ez a mi sportunk, s ez is foci!

2018. november 18.

Akinek kulcsszerepe volt abban, hogy Budapest a vizes...

Az utóbbi két évben különleges kihívások egész sorával találta magát szemben a sportszervezői és sportvezetői pályán Balogh Sándor, aki kulcsszerepet töltött be a 2017-es FINA világbanokság sikerre vitelében, a napokban pedig a szervező bizottság elnökeként azon fáradozott, hogy egy újabb FINA-esemény, a junior műúszó világbajnokság is jeles osztályzatot kaphasson.

2018. július 23.

Ma ér véget a junior műúszó világbajnokság

Vasárnap 11 órától a szabadkombinációs kűr selejtezőjét, 17 órától pedig a döntőjét rendezik a Duna Arénában. A magyar válogatott a 14. helyen végzett a csapatok szabadprogramjának szombati selejtezőjében, ezzel – ha kevéssel is, de – lemaradt a döntőről a budapesti junior műúszó-világbajnokságon.

2018. július 22.

Verhetetlennek tűnnek az oroszok

A csapat technikai versenyszámban is Oroszország nyert a Budapesten zajló junior műúszó-világbajnokságon.