A Kisvárda jól megverte a szülinapos Honvédot

A Kisvárda 3-1-re győzött a Budapest Honvéd ellen a labdarúgó OTP Bank Liga szombati, harmadik fordulójában a Hidegkuti-stadionban. Az utolsó gól akkora potya volt, hogy az érzékenyebb kispestiek tuti elsírták magukat.

2019. augusztus 17.

A Haladás nyert Kisvárdán - (beszámoló fotókkal)

​Pedig a 11. percben még Grozav szerzett vezetést, a tizenhatos vonalától engedett el egy lövést, s a labda a vetődő Király mellett a bal sarokba csusszant. A 24. percben a kisvárdai védők ügyetlenkedtek, s lerántották a Haladás támadóját. A 11-est Priskin értékesítette.

2019. április 27.

Győzni jött a Haladás Kisvárdára

Erdős József fújja a sípot a szombati Kisvárda Master Good–Haladás összecsapáson. A 174. NB I-es mérkőzésére készülő Erdős József az élvonalban eddig egyszer, az Újpest elleni idegenbeli mérkőzésen vezetett a Kisvárdának, akkor az általa megítélt tizenegyesből szerzett góllal nyertek a lilák 1–0-ra - írja a klub.

Leleszi Tibor várkerti vitéznek állt

Közismert, hogy Kisvárda város polgármesterének, Leleszi Tibornak kiemelt fontosságú a megye NB-I-es csapatának biztatása. Emlékeink szerint talán egyetlen egy mérkőzésről sem hiányzott. A tegnapi viszont attól volt különös, hogy a város polgármestere az igen keménynek és aktívnak mondható B-közép soraiban, a Várkerti vitézek közt szurkolt kedvenc csapatának.

2019. április 14.

Iványi Zoltán fújja a sípot

A találkozót Iványi Zoltán vezeti, aki az őszi szezonban kétszer is fújta a sípot Kisvárdán. A Mezőkövesd ellen, amikor sajnos 2–1-re elveszítette találkozót a kisvárdai csapat, a Puskás Akadémia ellen viszont egygólos győzelemmel zárult a mérkőzés.

2019. március 30.

A szurkolókon nem fog múlni - teltházas mérkőzés lesz

Minden szektorjegy elfogyott - tudatja a klub a honlapján. A stadion pénztárainak ablakára is kikerült a "minden jegy elkelt" tábla, így, aki eddig nem vett jegyet az év egyik legnagyobb és egyben legfontosabb mérkőzésére, már nem is igazán tud vásárolni. Információink szerint talán még pár VIP jegy van!

Kieső pozícióból készül a Kisvárda Újpestre - galéria

Mint Írtuk, a Budapest Honvéd 1-1-es döntetlent játszott a Kisvárda vendégeként a labdarúgó OTP Bank Liga szombati, 24. fordulójában.

2019. március 10.

Solymosi Péter vezeti a mai mérkőzést

Csakúgy, mint a bajnokság második körében, a november 3-án játszott mérkőzésen (0–3), szombaton is Solymosi Péter vezeti a Kisvárda Master Good–Budapest Honvéd mérkőzést.