Történelmi unalom után Quaresma lett a hős, CR-ék a nyolc között!

Amióta számolják, nagy tornán még nem történt ilyen: 90 percen át nem volt kapura lövés a Horvátország–Portugália nyolcaddöntőn, a 117. percben azonban Ricardo Quaresma eldöntötte a továbbjutás kérdését.

2016. június 26.

Gálameccs a portugálok ellen - csoportelső a magyar válogatott!

A magyar labdarúgó-válogatott 3–3-as döntetlent játszott Portugáliával a franciaországi Eb-n, ezzel megnyerte az F-csoportot. A mieink vasárnap 21 órától, Toulouse-ban játszanak a nyolcaddöntőben, Belgiummal.

2016. június 23.

EB 2016: "nem így képzeltem el" - Cristiano Ronaldóék...

A portugálok két mérkőzés után is nyeretlenek a franciaországi Európa-bajnokságon, hiszen az Izland elleni 1–1-es döntetlent követően 0–0-ra végeztek Ausztriával. Cristiano Ronaldóék úgy készülnek a magyar válogatott elleni mérkőzésre, mint egy döntőre, hiszen muszáj megverniük a mieinket ahhoz, hogy ne kelljen számolgatniuk, hanem az első két hely valamelyikén továbbjussanak.

2016. június 21.

ÚJABB MEGLEPETÉS: IZLAND PONTOT CSENT PORTUGÁLIÁTÓL

A labdarúgó Európa-bajnokság keddi játéknapjának esti mérkőzésén Izland meglepetésre pontot csent a favorit portugáloktól, így pillanatnyilag az Ausztria ellen kétgólos (2–0) győzelmet arató Magyarország áll az F-csoport élén.